Skal vi også hjælpe dig med dit projekt?

Kontakt os

Mød vores team

Det altafgørende for vores medarbejdere, som hver dag bestræber sig på at gøre en forskel i de bygge- og anlægsprojekter, vi arbejder med.

Søren Tagge
Søren TaggeDirektør
E-mail: tagge@jysktagpap.dk
Tlf.: +45 6020 4932
Kenneth Skov Hansen
Kenneth Skov HansenEntrepriseleder
E-mail: kenneth@jysktagpap.dk
Mobil: + 45 3073 5875
Jan Andersen
Jan AndersenEntrepriseleder
E-mail: jan@jysktagpap.dk
Mobil: + 45 3073 5445
Jimmi Schwartz
Jimmi SchwartzEntrepriseleder
E-mail: jimmi@jysktagpap.dk
Mobil: + 45 2714 1389
Peer Schødt
Peer SchødtBeregner
E-mail: peer@jysktagpap.dk
Tlf.: +45 30735872
Lene Frandsen
Lene FrandsenAdministration
E-mail: lene@jysktagpap.dk
Tlf.: +45 7199 7780
Tommy Frandsen
Tommy FrandsenBestyrelsesformand
E-mail: tommy@jysktagpap.dk
Tlf.: +45 2282 4590

Samarbejds partner